Мебел: Фиокар со 3 Фиоки

Фиокар со 3 Фиоки

4995.00 МКД | 6995.00 МКД

Во залиха: 14 (Продадени: 94)

Фиокар "Moka" со 3x Фиоки

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Ултра практичен и модерен фиокар, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел од Вашиот дом и ќе додаде дополнителна убавина и елегантност на истиот. Дополнете го изгледот на Вашиот дом и направете дополнително место за складирање како и совршено место за омилените украси, саксии со цвеќе, фотографии и сл.
Фиокарот е идеално решение за секој дел од домот. Можете да го поставите во ходник, во спалната или детската соба како додатно катче до Вашиот кревет за складирање и одлично место за будилникот, телефонот и сл.
Исто така идеално ќе се вклопи и во Вашиот дневен престој како дополнителен дел за складирање и погодно место за поставување на омилените украси, фотографии или пак саксии со цвеќе.
Ваше е да го најдете правото место, за елеганцијата и практичноста на домот ќе се погрижиме ние. Изработен е од високо квалитетно дрво, што дава гаранција за долготрајност и квалитет.

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.