Мебел: Клуб Маса Bella 35cm

Клуб Маса Bella 35cm

1995.00 МКД | 2995.00 МКД

Во залиха: 14 (Продадени: 112)

Клуб Маса "Bella" 35cm

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.
Масата е во форма на круг, можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување.
Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина за поставување на омилените цвеќиња.
За масата и самиот амбиентот да биде комплетен, Ви го препорачуваме комплетот кој е составен од две масички како на фотографијата, едната поголема а другата помала кои ќе можете да ги користите заедно или пак одделно.
Димензии на масата: 35cm

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.