Мебел: ТВ Комода BF79

ТВ Комода BF79

4995.00 МКД | 6995.00 МКД

Во залиха: 9 (Продадени: 194)

TV Комода со метална конструкција - Димензии: 61x35x120cm

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Димензии: 61x35x120cm
Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили.
Полиците се произведени со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
Полиците на тв комодата создаваат корисен простор за Вашите книги, ресивери и декоративни украси, исто така придонесуваат за стабилноста на комодата.

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.