Мебел: Повеќенаменски Плакар BF111

Повеќенаменски Плакар BF111

5995.00 МКД | 7995.00 МКД

Во залиха: 4 (Продадени: 67)

Димензии: 78.5x77x30cm

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Димензии: 78.5x77x30cm
Длабочина на пластичните корпи: 10cm
Плакарот е изработен од 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати.
Корпите и шините се изработени од оригинална PP пластика, без употреба на отпадна или рециклирана пластика, со цел заштита на храната која би била складирана во нив.
Благодарение на модерниот дизајн, плакарот можете да го поставвите во кујна, детска соба, купатило и други простории од Вашиот дом.

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.