Мебел: Стоечка Закачалка

Стоечка Закачалка

4995.00 МКД | 5995.00 МКД

Во залиха: 5 (Продадени: 64)

Мултифункционална Стоечка Закачалка

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

-Мултифункционална
- Практична
- Едноставна
- Уникатен дизајн
- Не зафаќа воопшто простор
-Ќе можете да ја користите за најразлични цели
- Приспособлива за секаков амбиент.
- Одлично се вклопува во дневна соба, спална , детска соба, работна соба, ходник и сл.
Димензии на стоечката закачалка: 175x38cm

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.