Мебел: Клуб Масичка - Бела

Клуб Масичка - Бела

3795.00 МКД | 4995.00 МКД

Во залиха: 3 (Продадени: 89)

Клуб масичка на две нивоа- бела

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.
Масата е во форма на круг и е составена од две нивоа на кои ќе можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување.
Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина.

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.