Мебел: Фиокар Со 5 Фиоки

Фиокар Со 5 Фиоки

11995.00 МКД | 13995.00 МКД

Во залиха: 5 (Продадени: 56)

Фиокар "Stella" со 5 фиоки - Бела Боја

Бесплатна достава до вашиот град.

  Производот е на попуст. Од попустот преостануваат уште:


Количина
Категорија: Мебел

Ултра практичен и модерен фиокар со вкупно шест фиоки, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел од Вашиот дом и ќе додаде дополнителна убавина и елегантност на истиот. Дополнете го изгледот на Вашиот дом и направете дополнително место за складирање како и совршено место за омилените украси, саксии со цвеќе, фотографии и сл.
Фиокарот е идеално решение за секој дел од домот. Можете да го поставите во ходник, во спалната или детската соба како додатно катче до Вашиот кревет за складирање најразновидни работи.
Исто така идеално ќе се вклопи и во Вашиот дневен престој како дополнителен дел за складирање и погодно место за поставување на омилените украси, фотографии или пак саксии со цвеќе.
Ваше е да го најдете правото место, за елеганцијата и практичноста на домот ќе се погрижиме ние. Изработен е од високо квалитетно дрво, што дава гаранција за долготрајност и квалитет.
Димензии на фиокарот: 109x60x41cm

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.